piątek, 5 lutego 2016

0 zł za dostawę do paczkomatów w ten weekend


Nic dodać, nic ująć. Zapraszamy na zakupy na www.goodcoffee.pl od soboty 6 lutego (od północy :-) do niedzieli 7 lutego, do godz. 20.00.  

7 komentarzy:

 1. A ta Costa Rica? W sklepie jej nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zmieniliśmy zdjęcie :-) Kostaryka pojawi się niedługo!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piszę w rozpaczy, beznadziei i rozterce. Otóż robię wszystko - tak mi się zdaje przynajmniej - wg Pańskich wskazówek, tzn. kupiłam mokkę Bialetti Venus stalową małą, sypię pełny pojemnik grubo zmielonej kawy bez ugniatania, gotuję na płycie indukcyjnej na mocy 6-7 i zdejmuję z palnika natychmiast, gdy tylko "zacznie coś się dziać". A kawa jest ohydna, kwaśno-gorzka, nie da się jej pić :-(. Firma kawy dobra, tzn. droga, zresztą próbowałam różnych. Co jest ze mną (moją kawiarką) nie tak? PS. Nie wiem, czy to ma znaczenie, ale w dolnym pojemniku zostaje sporo wody.

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę najpierw upewnić się, że uszczelka jest dobrze włożona i sprawdzić czy jest szczelna przelewając samą wodę (bez kawy). Jeśli w pojemniku zostaje woda proszę wymienić uszczelkę. Jeśli to nie pomoże, to najprawdopodobniej oznacza, że kawiarkę trzeba reklamować.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzień dobry, mam kawiarkę włoskiej firmy ILSA ze stali nierdzewnej 18/10. Niestety w środku w części na wodę pojawiły się spore plamy rdzy. Czy Kawiarka jest do wyrzucenia? Czy można to jakoś usunąć? Skoro jest to stal nierdzewna, to dlaczego rdza się pojawiła. Dodam, że kawiarkę mam na pewno ponad 2 lata, nie mam paragonu, więc reklamacja nie wchodzi w grę,

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy jest Pani pewna, że to rdza? Może to nalot, który jest zupełnie normalny i nie należy się nim przejmować ani na siłę usuwać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna oferta, naprawdę niezłe skierowana, oby jak najwięcej takich ofert jak ta !

  OdpowiedzUsuń